ADA600F-24-JU
CoselCosel
ADA600F-24-JU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADA600F-24-JU
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 360W
Duomenų lapai: ADA600F-24-JU.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 281 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ADA600F-24-JU specifikacijos
Dalies numeris ADA600F-24-JU Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 360W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 281 pcs Duomenų lapas ADA600F-24-JU.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Serija ADA Galia (vatais) 360W (600W Forced Air)
Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 15A