ADA1000F-48-GR
CoselCosel
ADA1000F-48-GR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADA1000F-48-GR
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 552W
Duomenų lapai: ADA1000F-48-GR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 125 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ADA1000F-48-GR specifikacijos
Dalies numeris ADA1000F-48-GR Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 552W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125 pcs Duomenų lapas ADA1000F-48-GR.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Serija ADA Galia (vatais) 552W (1008W Forced Air)
Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Efektyvumas 89%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 11.5A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 11.5A