ADA1000F-30-CW
CoselCosel
ADA1000F-30-CW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADA1000F-30-CW
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 30V 600W
Duomenų lapai: ADA1000F-30-CW.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 143 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 143 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
ADA1000F-30-CW specifikacijos
Dalies numeris ADA1000F-30-CW Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 30V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143 pcs Duomenų lapas ADA1000F-30-CW.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 30V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed, Conformal Coated Dydis / Matmenys 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Serija ADA Galia (vatais) 600W (1005W Forced Air)
Darbinė temperatūra -10°C ~ 71°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 30V 20A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 20A