WMF6P15K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6P15K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WMF6P15K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: WMF6P15K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
WMF6P15K specifikacijos
Dalies numeris WMF6P15K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5824 pcs Duomenų lapas WMF6P15K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.685" Dia x 1.374" L (17.40mm x 34.90mm) Serija WMF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial
Talpa 0.15µF Programos General Purpose