WMF4S68K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF4S68K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WMF4S68K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: WMF4S68K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
WMF4S68K specifikacijos
Dalies numeris WMF4S68K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5106 pcs Duomenų lapas WMF4S68K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.406" Dia x 1.063" L (10.30mm x 27.00mm) Serija WMF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester Axial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose