WMF4P33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF4P33K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WMF4P33K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: WMF4P33K-F.pdf
  • Pranešimas
WMF4P33K-F specifikacijos
Dalies numeris WMF4P33K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42445 pcs Duomenų lapas WMF4P33K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.626" Dia x 1.626" L (15.90mm x 41.30mm) Serija WMF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester
Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester Axial Talpa 0.33µF