WMF2P15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF2P15K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WMF2P15K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: WMF2P15K-F.pdf
  • Pranešimas
WMF2P15K-F specifikacijos
Dalies numeris WMF2P15K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94844 pcs Duomenų lapas WMF2P15K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.374" Dia x 0.937" L (9.50mm x 23.80mm) Serija WMF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester
Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 125V 250V Polyester Axial Talpa 0.15µF