WMF1S47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF1S47K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WMF1S47K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 100VDC AXIAL
Duomenų lapai: WMF1S47K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
WMF1S47K specifikacijos
Dalies numeris WMF1S47K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 100VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4857 pcs Duomenų lapas WMF1S47K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 65V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.256" Dia x 0.811" L (6.50mm x 20.60mm) Serija WMF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial
Talpa 0.047µF Programos General Purpose