WMF05P33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF05P33K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WMF05P33K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL
Duomenų lapai: WMF05P33K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
WMF05P33K specifikacijos
Dalies numeris WMF05P33K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5967 pcs Duomenų lapas WMF05P33K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 35V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.429" Dia x 0.811" L (10.90mm x 20.60mm) Serija WMF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 35V 50V Polyester Axial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose