THAS112M075AC0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS112M075AC0C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THAS112M075AC0C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1100UF 20% 75V T/H
Duomenų lapai: THAS112M075AC0C.pdf
  • Pranešimas
THAS112M075AC0C specifikacijos
Dalies numeris THAS112M075AC0C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1100UF 20% 75V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5177 pcs Duomenų lapas THAS112M075AC0C.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Serija THAS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.08A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.366" (9.30mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 170 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1100µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 170 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 1100µF Programos General Purpose