THA211M350AD1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA211M350AD1C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THA211M350AD1C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas THINPACK CAP ALUM 210 350V
Duomenų lapai: THA211M350AD1C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
THA211M350AD1C specifikacijos
Dalies numeris THA211M350AD1C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas THINPACK CAP ALUM 210 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5931 pcs Duomenų lapas THA211M350AD1C.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.618" L x 0.953" W (66.50mm x 24.20mm)
Serija THA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.12 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 210µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.12 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 210µF