SS3R3M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS3R3M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS3R3M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SS3R3M050ST.pdf
  • Pranešimas
SS3R3M050ST specifikacijos
Dalies numeris SS3R3M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4561 pcs Duomenų lapas SS3R3M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.6mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40.21 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 40.21 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS3P6L-E3/86A
SS3P6L-E3/86A
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 3A TO277A
Sandelyje: 5488 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SS3P6L-E3/87A
SS3P6L-E3/87A
Sandelyje: 4769 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SS3P6LHM3_A/I
SS3P6LHM3_A/I
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay