SS220M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS220M016ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS220M016ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: SS220M016ST.pdf
  • Pranešimas
SS220M016ST specifikacijos
Dalies numeris SS220M016ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4567 pcs Duomenų lapas SS220M016ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48.4mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10.25 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10.25 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS220LWHRVG
SS220LWHRVG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123W
Sandelyje: 531720 pcs
parsisiųsti: SS220LWHRVG.pdf
RFQ
SS220M6R3ST
SS220M6R3ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 5028 pcs
parsisiųsti: SS220M6R3ST.pdf
RFQ
SS22-TP
SS22-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AC