SS1R0M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS1R0M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAPACITOR ALUMINUM
Duomenų lapai: SS1R0M050ST.pdf
  • Pranešimas
SS1R0M050ST specifikacijos
Dalies numeris SS1R0M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAPACITOR ALUMINUM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5262 pcs Duomenų lapas SS1R0M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija SS Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 1µF