SS101M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS101M010ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS101M010ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: SS101M010ST.pdf
  • Pranešimas
SS101M010ST specifikacijos
Dalies numeris SS101M010ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4657 pcs Duomenų lapas SS101M010ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 88mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.65 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS103VD05CAQLF7
SS103VD05CAQLF7
Gamintojai: BI Technologies / TT Electronics
apibūdinimas: RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3
Sandelyje: 5796 pcs
parsisiųsti: SS103VD05CAQLF7.pdf
RFQ
SS10-8
SS10-8
Gamintojai: Essentra Components
apibūdinimas: ROUND SPACER #10 PVC 1"
Sandelyje: 452898 pcs
parsisiųsti: SS10-8.pdf
RFQ
SS100M025ST
SS100M025ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
parsisiųsti: SS100M025ST.pdf
SS100M050ST
SS100M050ST
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL