SS010M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS010M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS010M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SS010M050ST.pdf
  • Pranešimas
SS010M050ST specifikacijos
Dalies numeris SS010M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4903 pcs Duomenų lapas SS010M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.5mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 132.7 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.7 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 1µF Programos General Purpose