SPSX331M0ER-6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPSX331M0ER-6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPSX331M0ER-6
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: SPSX331M0ER-6.pdf
  • Pranešimas
SPSX331M0ER-6 specifikacijos
Dalies numeris SPSX331M0ER-6 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5377 pcs Duomenų lapas SPSX331M0ER-6.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SPSX
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 mOhm
Išsamus aprašymas 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF