SPA391M0EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA391M0EB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPA391M0EB
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: SPA391M0EB.pdf
  • Pranešimas
SPA391M0EB specifikacijos
Dalies numeris SPA391M0EB Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4973 pcs Duomenų lapas SPA391M0EB.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SPA
Ripple Current @ High Frequency 4A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhm
Išsamus aprašymas 390µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF