SPA271M02R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA271M02R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPA271M02R
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: SPA271M02R.pdf
  • Pranešimas
SPA271M02R specifikacijos
Dalies numeris SPA271M02R Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5398 pcs Duomenų lapas SPA271M02R.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SPA
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm
Išsamus aprašymas 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SPA2410LR5H-B
SPA2410LR5H-B
Gamintojai: Knowles
apibūdinimas: MIC SISONIC ZERO HEIGHT RF
Sandelyje: 86589 pcs
parsisiųsti: SPA2410LR5H-B.pdf
RFQ
SPA221M04R
SPA221M04R
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD