SPA151M04R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA151M04R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SPA151M04R
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Duomenų lapai: SPA151M04R.pdf
  • Pranešimas
SPA151M04R specifikacijos
Dalies numeris SPA151M04R Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5809 pcs Duomenų lapas SPA151M04R.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SPA
Ripple Current @ High Frequency 3.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm
Išsamus aprašymas 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF