SLPX331M400E3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX331M400E3P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLPX331M400E3P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Duomenų lapai: SLPX331M400E3P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SLPX331M400E3P3 specifikacijos
Dalies numeris SLPX331M400E3P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39058 pcs Duomenų lapas SLPX331M400E3P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 338-1950
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 603 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Talpa 330µF Programos General Purpose