SLPX271M350A7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX271M350A7P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLPX271M350A7P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: SLPX271M350A7P3.pdf
  • Pranešimas
SLPX271M350A7P3 specifikacijos
Dalies numeris SLPX271M350A7P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45146 pcs Duomenų lapas SLPX271M350A7P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SLPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 737 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 270µF