SLPX181M350A3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX181M350A3P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLPX181M350A3P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: SLPX181M350A3P3.pdf
  • Pranešimas
SLPX181M350A3P3 specifikacijos
Dalies numeris SLPX181M350A3P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57435 pcs Duomenų lapas SLPX181M350A3P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija SLPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.97A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.11 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.11 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 180µF