SLP682M080H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP682M080H4P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLP682M080H4P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Duomenų lapai: SLP682M080H4P3.pdf
  • Pranešimas
SLP682M080H4P3 specifikacijos
Dalies numeris SLP682M080H4P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20832 pcs Duomenų lapas SLP682M080H4P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija SLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.88A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 49 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 49 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SLP682M035E1P3
SLP682M035E1P3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Sandelyje: 62533 pcs
parsisiųsti: SLP682M035E1P3.pdf
RFQ
SLP682M050C4P3
SLP682M050C4P3
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Sandelyje: 42414 pcs
parsisiųsti: SLP682M050C4P3.pdf
RFQ
SLP7S-2
SLP7S-2
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN FFC VERT 7POS 1.25MM PCB
parsisiųsti: SLP7S-2.pdf
SLP682M063H7P3
SLP682M063H7P3
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
parsisiųsti: SLP682M063H7P3.pdf
SLP6S-2
SLP6S-2
Gamintojai: Amphenol FCI
apibūdinimas: CONN FFC VERT 6POS 1.25MM PCB