SLP472M080E4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP472M080E4P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLP472M080E4P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Duomenų lapai: SLP472M080E4P3.pdf
  • Pranešimas
SLP472M080E4P3 specifikacijos
Dalies numeris SLP472M080E4P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34880 pcs Duomenų lapas SLP472M080E4P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.18A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 71 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 71 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 4700µF