SLP471M350E4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP471M350E4P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLP471M350E4P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Duomenų lapai: SLP471M350E4P3.pdf
  • Pranešimas
SLP471M350E4P3 specifikacijos
Dalies numeris SLP471M350E4P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25634 pcs Duomenų lapas SLP471M350E4P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija SLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.43A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 706 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 470µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 706 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF