SK220M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK220M350ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK220M350ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: SK220M350ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SK220M350ST specifikacijos
Dalies numeris SK220M350ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88439 pcs Duomenų lapas SK220M350ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia (13.00mm)
Serija SK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 110mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 338-4407
SK220M350ST-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12.06 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12.06 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF