SK100M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK100M350ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK100M350ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: SK100M350ST.pdf
  • Pranešimas
SK100M350ST specifikacijos
Dalies numeris SK100M350ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4738 pcs Duomenų lapas SK100M350ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 70mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 26.54 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26.54 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 10µF