SH3R3M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH3R3M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH3R3M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SH3R3M050ST.pdf
  • Pranešimas
SH3R3M050ST specifikacijos
Dalies numeris SH3R3M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4716 pcs Duomenų lapas SH3R3M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 48.25 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48.25 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose