SH102M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH102M025ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH102M025ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: SH102M025ST.pdf
  • Pranešimas
SH102M025ST specifikacijos
Dalies numeris SH102M025ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4964 pcs Duomenų lapas SH102M025ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia (13.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 855mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.026A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 210 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 210 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose