SH010M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH010M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH010M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SH010M050ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SH010M050ST specifikacijos
Dalies numeris SH010M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234262 pcs Duomenų lapas SH010M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.8mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 338-4406
SH010M050ST-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 159.15 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 159.15 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1µF