SEK330M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SEK330M350ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SEK330M350ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: SEK330M350ST.pdf
  • Pranešimas
SEK330M350ST specifikacijos
Dalies numeris SEK330M350ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4822 pcs Duomenų lapas SEK330M350ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia (13.00mm)
Serija SEK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 351mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8.04 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.04 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose