SCRN206R-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SCRN206R-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCRN206R-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 20UF 10% 200VPK SCREW
Duomenų lapai: SCRN206R-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SCRN206R-F specifikacijos
Dalies numeris SCRN206R-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 20UF 10% 200VPK SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1868 pcs Duomenų lapas SCRN206R-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 200Vpk
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.690" L x 1.560" W (68.33mm x 39.62mm), Lip Serija SCR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Montavimo tipas Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 1.250" (31.75mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.310" (33.27mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Paper, Metallized
Išsamus aprašymas 20µF Film Capacitor 200Vpk Paper, Metallized Radial, Can Talpa 20µF