MPXQP22K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPXQP22K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 275VAC RAD
Duomenų lapai: MPXQP22K.pdf
  • Pranešimas
MPXQP22K specifikacijos
Dalies numeris MPXQP22K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 275VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5968 pcs Duomenų lapas MPXQP22K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serija MPX
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.22µF Programos EMI, RFI Suppression