MMWA4P22K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMWA4P22K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMWA4P22K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMWA4P22K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMWA4P22K specifikacijos
Dalies numeris MMWA4P22K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5025 pcs Duomenų lapas MMWA4P22K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 1.000" L (8.50mm x 25.40mm) Serija MMWA
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
Talpa 0.22µF Programos General Purpose