MMP6S68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6S68K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP6S68K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP6S68K-F.pdf
  • Pranešimas
MMP6S68K-F specifikacijos
Dalies numeris MMP6S68K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5271 pcs Duomenų lapas MMP6S68K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.433" W, 0.276" T x 0.906" L (11.00mm, 7.00mm x 23.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose