MMP6S15K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP6S15K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP6S15K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP6S15K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMP6S15K specifikacijos
Dalies numeris MMP6S15K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.015UF 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5416 pcs Duomenų lapas MMP6S15K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.394" W, 0.236" T x 0.669" L (10.00mm, 6.00mm x 17.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.015µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Axial
Talpa 0.015µF Programos General Purpose