MMP2P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP2P22K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP2P22K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP2P22K-F.pdf
  • Pranešimas
MMP2P22K-F specifikacijos
Dalies numeris MMP2P22K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5575 pcs Duomenų lapas MMP2P22K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.354" W, 0.197" T x 0.906" L (9.00mm, 5.00mm x 23.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial
Talpa 0.22µF Programos General Purpose