MLSG342M040JA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLSG342M040JA0C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLSG342M040JA0C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 3400UF 20% 40V FLATPACK
Duomenų lapai: MLSG342M040JA0C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 661 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MLSG342M040JA0C specifikacijos
Dalies numeris MLSG342M040JA0C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 3400UF 20% 40V FLATPACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 661 pcs Duomenų lapas MLSG342M040JA0C.pdf
Įtampa - Įvertinta 40V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm)
Serija MLSG Slimpack Sraigtasparnis @ žemos dažnio 9.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.7A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.500" (12.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 72 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 3400µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 72 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 125°C Talpa 3400µF