MLS331M250EA1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS331M250EA1D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLS331M250EA1D
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Duomenų lapai: MLS331M250EA1D.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 617 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
  • Pranešimas
MLS331M250EA1D specifikacijos
Dalies numeris MLS331M250EA1D Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 617 pcs Duomenų lapas MLS331M250EA1D.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Serija MLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack, Tabbed Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 399 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 399 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Talpa 330µF