MLS331M200EK1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS331M200EK1C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLS331M200EK1C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK
Duomenų lapai: MLS331M200EK1C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 721 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
  • Pranešimas
MLS331M200EK1C specifikacijos
Dalies numeris MLS331M200EK1C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 721 pcs Duomenų lapas MLS331M200EK1C.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Serija MLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.2A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 426 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 426 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C Talpa 330µF