MLP561M300EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP561M300EB0C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP561M300EB0C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 560UF 20% 300V FLATPACK
Duomenų lapai: MLP561M300EB0C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 879 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
  • Pranešimas
MLP561M300EB0C specifikacijos
Dalies numeris MLP561M300EB0C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 560UF 20% 300V FLATPACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 879 pcs Duomenų lapas MLP561M300EB0C.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 240 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 560µF 300V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 240 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 560µF