MLP243M020EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP243M020EB0A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP243M020EB0A
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 24000UF 20% 20V FLATPCK
Duomenų lapai: MLP243M020EB0A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MLP243M020EB0A specifikacijos
Dalies numeris MLP243M020EB0A Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 24000UF 20% 20V FLATPCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1128 pcs Duomenų lapas MLP243M020EB0A.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.6A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack, Tabbed Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 33 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 24000µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 33 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 24000µF