MLP203M025EB1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP203M025EB1D
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 20000UF 20% 25V FLATPCK
Duomenų lapai: MLP203M025EB1D.pdf
  • Pranešimas
MLP203M025EB1D specifikacijos
Dalies numeris MLP203M025EB1D Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 20000UF 20% 25V FLATPCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1093 pcs Duomenų lapas MLP203M025EB1D.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 9.6A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack, Tabbed Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 34 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 20000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 34 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 20000µF