MLP113T050EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP113T050EB1C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP113T050EB1C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MLP113T050EB1C specifikacijos
Dalies numeris MLP113T050EB1C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5575 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) Serija MLP
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė FlatPack
Kiti vardai Q8692827 Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.000" (25.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 36 mOhm Išsamus aprašymas 11000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 36 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 11000µF Programos General Purpose