MLP102M200EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP102M200EB0C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP102M200EB0C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Duomenų lapai: MLP102M200EB0C.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
MLP102M200EB0C specifikacijos
Dalies numeris MLP102M200EB0C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1044 pcs Duomenų lapas MLP102M200EB0C.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 158 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 158 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF