MEXY2A823K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MEXY2A823K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.082UF 10% 275VAC RAD
Duomenų lapai: MEXY2A823K.pdf
  • Pranešimas
MEXY2A823K specifikacijos
Dalies numeris MEXY2A823K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.082UF 10% 275VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4641 pcs Duomenų lapas MEXY2A823K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 275V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.217" W (17.50mm x 5.50mm) Serija MEXY
Reitingai X2, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.082µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.082µF Programos EMI, RFI Suppression