MC22FD511F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD511F-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC22FD511F-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 510PF 1% 500V 2220
Duomenų lapai: MC22FD511F-F.pdf
  • Pranešimas
MC22FD511F-F specifikacijos
Dalies numeris MC22FD511F-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 510PF 1% 500V 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4343 pcs Duomenų lapas MC22FD511F-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 510pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric) Talpa 510pF