MC18FD151F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD151F-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC18FD151F-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 150PF 1% 500V 1812
Duomenų lapai: MC18FD151F-F.pdf
  • Pranešimas
MC18FD151F-F specifikacijos
Dalies numeris MC18FD151F-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 150PF 1% 500V 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4681 pcs Duomenų lapas MC18FD151F-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 150pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) Talpa 150pF