MC12FD620J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FD620J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC12FD620J
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 62PF 5% 500V 1210
Duomenų lapai: 1.MC12FD620J.pdf2.MC12FD620J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC12FD620J specifikacijos
Dalies numeris MC12FD620J Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 62PF 5% 500V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5596 pcs Duomenų lapas 1.MC12FD620J.pdf2.MC12FD620J.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija MC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 338-1038 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 62pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) Talpa 62pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC12FD620J-T
MC12FD620J-T
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 62PF 5% 500V 1210